Online kurz SEO

Jak si vybrat ten nejlepší SEO kurz online

Na internetu najdete obrovské množství SEO online kurzů. Jak se v nich ale vyznat? Který SEO kurz je právě pro vás ten nejvhodnější? Sama jsem si touhle zkušeností prošla a jsem přesvědčená, že jsem vybrala ten nejlepší dostupný online kurz SEO pro začátečníky.

Na začátku svého podnikání jsem si vytvořila webové stránky včetně klíčových slov a tak nějak jsem se domnívala, že mi to takto úplně stačí. Občas jsem se podívala na statisky, které byly alarmující. Smířila jsem se s tím, že mám webovky primárně pro své stávající klienty. Že se SEO nemaže na chleba a co to vlastně je jsem sice věděla, ale jak na to? Budu číst mraky článků a stejně z toho nebudu moudrá, na systém pokus omyl nemám prostě čas ani náladu.

Proč absolvovat online kurz SEO?

Ano proč vlastně absolvovat kurz SEO, když je možnost někomu správu SEO zadat? No ano, ale jednorázovou úpravou stránek vše nekončí, je potřeba pokračovat dál a platit se mi za další spolupráci nechtělo. Takže zbývalo jediné, naučit se SEO sama. 

A tak jsem začala na sociálních sítích sledovat příspěvky především od konzultantek SEO neb jak známo, IT odborníci rodu mužského občas s námi mluví jako bychom měly vystudovaný Matfyz, že?

Online kurz SEO zdarma

Na Facebooku mě nejvíc zaujala Saša Staňková https://www.facebook.com/itaseopodpora a její kurz zdarma rozhodl. Určitě vám hodně pomůže.  https://www.alexandrastankova.cz/3-zakladni-kroky-jak-zvysit-navstevnost-webu-a-prodeje-diky-seo/ 

Online kurz SEO seznamka

A tak když Saša vyhlásila online kurz SEO seznamka, neváhala jsem ani minutu. https://www.alexandrastankova.cz/online-kurz-seo-seznamka/ 

Mým tématem je hubnutí a zdravá výživa a vše co se točí okolo. O čem přesně jsou mé stránky  najdete zde Zdravé hubnutí. Konkurence je obrovská, přesto pod vedením Saši se za dobu spolupráce některé z mých stránek dostaly na přední místa na Google například tato stránka Proč je důležité namáčet ořechy Obrovský dík za to. 

Kurz naprosto předčil má veškerá očekávání. Sašu považuju za skutečného odborníka na SEO. Vše vysvětluje srozumitelně, předává nespočet různých nástrojů a vychytávek. Všechno má skvěle připravené a zorganizované. Mezi jednotlivými Zoom setkáními vás čekají úkoly a doporučení, které je dobré plnit včas. Jako bonus, který jsme ocenili všichni, jsou mimo pravidelných Zoomů, hromadné konzultace, kde se můžete zeptat na to, co právě řešíte. Za mě prostě ten nej online SEO kurz. 🧡