Jak jsem zhubla 22 kg

PROGRAM METABOLIC BALANCE® 

MOJE NEJLÉPE INVESTOVANÉ PENÍZE V ŽIVOTĚ 


Jak zhubnout bez cvičení

Individuální plán jsem dostala od poradkyně v říjnu 2017 a začala tedy hubnout. Byla jsem překvapená, jak šlo hubnutí rychle a to i bez cvičení. Po 6 měsících mě poradkyně propustila o 22 kg lehčí. 

Fotografie je z oslavy mých 50 narozenin. Poctivých 92 kg. Plíživými kroky jsem tloustla pouhé 2 kg ročně, za 11 let si to umíte každý spočítat, že?

Informace o tom, jak probíhá hubnutí v programu Metabolic Balance® najdete zde Co je Metabolic Balance®

Je Metabolic Balance® dieta 

nebo

  zdravý životní styl?

Metabolic Balance® není dieta, je to životní styl, který se stal mojí vášní i koníčkem, proto jsem se rozhodla stát se poradkyní a provázet vás na cestě k vaší vysněné váze.  

Tato fotka je z léta roku 2018, 3 měsíce poté, co jsem dokončila program Metabolic Balance®. Mínus 88 kostek sádla.

Jak si udržet váhu

Od dubna 2018 se moje váha prakticky nezměnila. Životní styl v duchu Metabolic Balance® následuji dodnes, žádné jo-jo efekty, když hřeším, tak hřeším a pak se velmi ráda vracím, je mi v tom prostě báječně.

Fotka je z října 2022. Pořád mě to prostě baví a hlavně Metabolic Balance® je dlouhodobě udržitelný způsob stravování a můžete si jídlo vyloženě užívat, vůbec to není o odříkání. 

Jak vypadá jídelníček podle kterého jím v podstatě dodnes najdete zde Jídelníček na hubnutí zdarma

Jsem certifikovaná výživová poradkyně programu Metabolic Balance®, kterým jsem si sama prošla jako klientka. Baví mě všechno, co se týká zdravého životního stylu. Metabolic Balance® totiž není jen o hubnutí, ale i o změně přístupu ke stravě i k sobě.

Více o programu Metabolic Balance® zde Co je Metabolic Balance® a Video o Metabolic Balance 

Máte zájem o podrobnějíš informace? Ráda se vám budu věnovat.

Napište mi nebo si zarezervujte Informační hovor zdarma