Metabolic Balance® zkušenosti

Metabolic Balance® recenze

Chcete vědět jak trvale zhubnout? Inspirujte se příběhy lidí, kteří změnou jídelníčku a přístupu k sobě dokázali zhubnout a udržet si svojí vysněnou váhu. Jedná se jen a jen o změnu stravovacích návyků. 

Metabolic Balance® recenze mi poskytli moji klienti, kteří programem úspěšně prošli s mojí podporou. 

Více o individuálním programu zde Co je Metabolic Balance®

Chcete vědět jak vypadá jídelníček? Jídelníček na hubnutí zdarma

PROMĚNY HUBNUTÍ

Hubnutí před a po

Hubnutí po porodu - Veru

Během dvou let jsem porodila dvě děti, tělo přestalo fungovat tak, jako dřív a absolutně jsem nebyla schopná shodit ani jedno poporodní kilo. Nikdy jsem nebyla na diety, neměla jsem vůli připravovat složité jídelníčky atd. Díky Metabolic Balance jsem během čtvrt roku zpět na své váze (15 kg dole), což mi na začátku přišlo jako nemožné - dvě malé děti, nedostatek spánku i času. Metabolic Balance mi ukázal cestu ja zdravě vařit celé rodině bez složité přípravy a nyní i jak si udržovat váhu přes občasné prohřešky. Martina je skvělý člověk, který vás podrží v každé horší, ale i té lepší chvilce.💗 Metabolic Balance není dieta, je to návod, jak se stravovat celoživotně, zůstat fit a mít se rád!


Jak zhubnout 30 kg - Veronika 

Metabolic Balance a Martinu Šimůnkovou mohu jen doporučit. Od dětství jsem neměla vybudovaný žádný jídelní rytmus. Trpěla jsem emočním přejídáním, nejedla jsem a poté jsem se roky snažila s tím něco dělat všemi možnými způsoby. Po čase byl můj metabolismus úplně bláznivý. Díky Metabolicu a Martině se mi podařilo zhubnout 30kg. Váhu si držím a konečně vím, co mému tělu prosívá. Metoda je vhodná i pro vegetariány. Osmým rokem nejím maso, mléko, jogurty a sýry a teď konečně opravdu vím, že moje tělo nestrádá :) To, že jsem do toho šla, považuji za jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v životě udělala. 

Hubnutí po 50

Míša 

Celý život jsem aktivně sportovala s váhou jsem neměla problém. Po úraze na kolečkových bruslích a po následné operaci trvalo dlouho, než jsem odložila berle. Díky věku (58 let) a absenci pohybu jsem přibrala 10 kg, také jsem měla problém s nadýmáním a často mě pálila žáha. Náhodou jsem na Facebooku narazila na Martinu a na Metabolic Balance a můžu doporučit. Za necelé 3 měsíce jsem zhubla 6 kg, aniž bych hladověla. Zažívací potíže jsou pryč. Naučila jsem se vařit nové recepty bez složité přípravy a pokračuji dál. Přes Vánoce jsem trochu polevila, a už jsem se těšila, až se zase vrátím ke stravě, která mému tělu prospívá.

Recept na hubnutí Petra

K Martině jsem přišla jako několikanásobná královna jojo efektu. Všechny moje diety byly neefektivní a po každé jsem pár kilogramů nabrala. Martina mi ukázala nikoliv dietu, ale celoživotní styl, který u mě již rok rok funguje. Nestresuje mě, když někdy zhřeším. Váha se drží. Moje hlava spolupracuje s tělem. Od začátku jsem si pojmenovala svoji proměnu cestou za štěstím. A dokázala jsem to. Jsem šťastná a to o celých 17 kg. Děkuji Martino :-)

Tyto reference jsou vždy referencemi mých klientů a jsou zveřejněné s jejich souhlasem.  

Poradce má přehled o svých klientkách a klientech, a v případě pochybností nahlédne do své evidence, zda daná osoba, která recenzi poskytla, programem (poradenstvím, online kurzem atd.) skutečně prošla.  Tímto způsobem je důvěryhodnost recenzí ověřována. Na Webu nemusí být uvedeny všechny recenze, ale Poradce vybírá ty, které zveřejní. Recenze na platformách třetích stran (např. www.google.com a jiné) Poradce neověřuje.

Efektivní hubnutí

Graf zobrazuje ubývání tělesné hmotnosti části mých klientů. 

Jsem certifikovaná výživová poradkyně programu Metabolic Balance®, kterým jsem si sama prošla jako klientka. Baví mě všechno, co se týká zdravého životního stylu. Metabolic Balance® totiž není jen o hubnutí, ale i o změně přístupu ke stravě i k sobě.

Více o programu Metabolic Balance® zde Co je Metabolic Balance® a Video o Metabolic Balance

Máte zájem o podrobnějíš informace? Ráda se vám budu věnovat a rozhodně vás nebudu do ničeho nutit.

Napište mi nebo si zarezervujte Informační hovor zdarma